درباره ما

درباره گروه نرم افزاری دانش بنیان آفام

شرکت نرم افزاری آفام در سال 1390 و با گرد هم آیی کارشناسان باتجربه در حوزه پروژه های نفت و گاز و متخصصین در حوزه توسعه سیستم های نرم افزاری و تاسیس شرکت آریا فناوران سیستم ماد شکل گرفت. شرکت نرم افزاری آفام متشکل از کارشناسان با سابقه در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که تمامی نفرات فعال در آن سابقه طولانی در زمینه توسعه نرم افزار، طراحی سیستم ها، معماری ساختارهای سازمانی، تدوین روش ها در حوزه مدیریت کیفیت و مهندسی فرآیندهای سازمانی را دارا می باشند.

علاوه بر رزومه مناسب در حوزه نرم افزار، هسته اصلی این گروه نرم افزاری متشکل از افرادی با تجربه حضور بیش از یک دهه در پروژه های صنعتی و به ويژه در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی و سابقه تولید سیستم های نرم افزاری در این حوزه می باشد.

نرم افزار مدیریت اطلاعات پروژه های آفام، یک نرم افزار جامع جهت مدیریت اطلاعات پروژه های بزرگ صنعتی می باشد. راهکارهای سیستم جامع آفام از ابتدای تعریف یک پروژه و با شروع از فاز مهندسی پایه آغاز و سپس در ادامه با مدیریت فرآیندها در فاز مهندسی تفصیلی کلیه گام های مدیریت خرید و تدارکات پروژه تا زمان تهیه و تحویل اقلام به انبار و پس از آن مقوله مدیریت متریال و ساخت را تحت پوشش خود قرار می دهد.

قابلیت طراحی فرآیندهای هر فاز به همراه امکانات قدرتمند در مدیریت اطلاعات، مدارک، مکاتبات، مستندات و فایل های پروژه ها به علاوه ابزار قدرتمند در کنترل پروژه و مدیریت منابع انسانی و مالی در کلیه این فازها به همراه گزارش های متنوع و داشبوردهای مدیریتی از خصوصیات بارز محصول گروه نرم افزاری آفام می باشد.

علاوه بر این تولید محصولات دیگر در حوزه مدیریت اطلاعات پروژه ها از برنامه های آتی مجموعه آفام می باشد.